Mikrofortuna

Patronlar için Mikrofortuna!

Mikrofortuna ile tüm şirket sahipleri işletmelerinin tüm varlık bilgilerine her an her yerden erişebilirler. Cep telefonunuzdan ya da kullandığınız tablet bilgisayardan şirketiniz ile ilgili varlıklarınız, nakit akışınız, satış istatikleriniz, masraf detaylarınız, kasa ve banka durumlarınız, gelir gider tablolarınız tek tıkla yanınızda.

Finans Uzmanları için Mikrofortuna!

Mikrofortuna finans modülü; nakit, çek, senet ve banka işlemlerini kayıt altına almak ve raporlamak amacı ile hazırlanmıştır. Finans modülü ile; İşlemlerinizi yerel ve farklı döviz cinslerinden yapabilirsiniz. Kasa, banka, cari hesap bakiyeleri yerel veya farklı döviz cinslerinden takip edilebilir, cari hesaplarınıza ait yapılacak ödeme ve tahsilatlar vade detaylı izlenebilir, nakit akışınızı, nakit akış raporu ve nakit akış analizi sayesinde kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca yerel para biriminden farklı olan hesaplarınızda oluşan kur farklarını sistem tarafından oluşturarak hesaplarınıza yansıtabilirsiniz.

Muhasebeciler için Mikrofortuna!

Muhasebeciler, işlerinin çokluğundan ve zamanlarının yetmediğinden yakınırlar. Mikrofortuna ile birlikte muhasebe işlerinin tekdüzeliği, sıkıcılığı, belgelerle boğuşma, sıralama, analiz işlemleriyle uğraşma sorunları ortadan kalkmıştır.Web tabanlı programımız Mikrofortuna ile zaman ve mekan kavramı olmaksızın, ihtiyaç duyulan tüm muhasebe belge ve analizlerine en hızlı şekilde bulundukları yerden ulaşma imkanına kavuşmuşlardır. Artık evlerinde, tatilde, alışverişte belgeleri işleyip muhasebe kayıtlarını üretebilecekler. Mükelleflerinin, yönetici raporlarına istedikleri zaman ve yerden ulaşabilecekler. Mali müşavirler dil desteği ile uluslararası mükelleflerin yabancı ortaklarına raporlarını hazırlayabilir, doğrudan kayıtlara istedikleri yerden ulaşabilir, bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi istediği ortamı kullanabilirler. Tüm bu işlemler için sadece bir internet tarayıcısı yeterli.

BT Uzmanları için Mikrofortuna!

Mikro'nun ilk Saas çözümü olan Mikrofortuna BT Uzmanları için devrim niteliğinde.

Genelde BT Departmanlarının yakındıkları kullanıcı şikayetleri ve onlara ayrılan zaman konuları, Mikrofortuna ile sorun olmaktan çıktı. Tek yapmanız gereken internet erişimini kesintisiz sağlamak olacak. Ayrıca yeni bir server, disk, DataBase programı lisansları ve server lisansları gibi tüm maliyetlerden kurtularak şirketinizin yatırım maliyetlerini düşürmüş olacaksınız. BT Uzmanları Mikrofortuna ile, artık gerçek işleri olan araştırma ve geliştirme için çok daha fazla zaman ayırabilecekler ve şirketlerine değer katacaklar.

Satış Uzmanları için Mikrofortuna!

Mikrofortuna tekliften satış sözleşmesine, siparişten sevkiyata kadar tüm yurt içi ve yurt dışı iş süreçlerinizi onay mekanizması ile kontrol altına alarak takip edebileceğiniz, plasiyer, bölge, müşteri grubu, ürün grubu gibi birçok detayla raporlayabileceğiniz bir platform olarak hazırlanmıştır. Web tabanlı programımız Mikrofortuna zaman ve mekan kavramı olmaksızın, gerek müşteri ziyaretinde gerekse saha satışında ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve analizlere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Bütün bunları yapabileceğiniz Mikrofortuna için gerekli tek materyal ise sadece internet.

Yeni firmalar için Mikrofortuna!

Yeni bir firma mı kuruyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Mikrofortuna kolay kurulumu ile yoğun iş temponuz içinde sizin en iyi yardımcınız olacak. Siz firmanızı büyütmek için yeni anlaşmalar, pazarlama stratejileri, satış planlamarı için toplantılar yaparken tablet, notebook veya telefonunuzdan şirketinizin satışlarını, kasa ve banka hareketlerini, satış grafiklerini, gelir gider tablolarını tek tıkla görebileceksiniz. Ayrıca bu toplantılar sırasında yaptığınız anlaşmaları hemen kayıt edip şirketinizdeki iş arkadaşlarınızın o anda bundan haberdar olmasını da sağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken hemen www.mikrofortuna.net adresinden ücretsiz bir hesap açmak.

Satın alma Uzmanları için Mikrofortuna!

Mikrofortuna, satın almanın beş temel doğrusu analiz edilerek hazırlanmıştır. Bunlar; zaman, fiyat, miktar, kalite ve kaynaktır. İşletmeye satın alma sırasında en doğru karar alternatiflerini oluşturma, stok kontrolde ekonomik sipariş miktarı, modeli, tedarikçi fiyat ve performans değerlendirme gibi pek çok özelliği barındıran modül, ileri satın alma analiz ve değerlendirme teknikleri uygulayarak işletmelere satın alma öncesi ve sırasında doğru karar alternatifleri sağlar. Satın alma şartları özelliği ve parametrik yapısı, tedarikçiler ile yapılan finansal anlaşmada belirlenen kriterler doğrultusunda denetim altına alınır. Geçici kabul yönetimi özelliği; stok yönetiminde belirlenen girdi kalite kontrol parametrelerine bağlı olarak miktar ve stok seviyelerini de dikkate alarak stok girişlerini sağlar. Tedarikçi ve lokasyon bazında lojistik bilgilerini de dâhil ederek satın alma iş akışlarını her yönü ile takip eder.